مقاله ها اکثري درباره ي تشخيص بو و ادکلن اصل از تقلبي و تفاوتهاي آن در وب جانور است و مخلوق بخش اعظمي از آن‌ها‌را مطالعه نموده ام و ذکر تعدادي نکته راجع‌به آنها‌را ضروري مي‌دانم:

بهترين عطر نه

ابتدا آنکه عبد و بنده تحت عنوان هر که سالهاست راجع‌به رايحه و ادکلن کار مي کنم اعلام مي‌کنم که هيچ فرمول يگانه و ثابتي درباره با تشخيص بو و ادکلن اصل از تقلبي نيست.

نکته ي دوم: بخش اعظمي از اين روشها و فرمولها ديرين و پيش پا افتاده ميباشد و اکثري از عطرهاي تقلبي مدرن همگي اين نکات را حيث کرده اند.

کته ي سوم: باوري که به اشتباه في مابين مردم و متاسفانه بعضي از همياران اينجانب جا افتاده اين ميباشد که بو اصل عطري ميباشد که ماندگاري بسيار بالايي داراست و دست‌کم يک يا اين که دو روز روي تن شما مي‌ماند که متاسفانه به هيچ عنوان چنين چيزي درستي ندارد.

همانطور که در مقاله‌ها پيشين نيز اشاره نموده ام عطرها

به يک‌سري نوع تقسيم مي‌شوند :

1)Eau de Cologne

2)Eau de Toilette

3)Eua de Perfume

4)Perfume

اين جور بندي به ترتيب درصد اسانس و ماندگاري مي باشد، درين نوع بندي Perfume دارنده بيشترين ماندگاري و درصد اسانس است، نکته ي داراي اهميت اينکه ماندگاري Perfume نزديک به 5 الي 7 ساعت مي باشد پس توقع اينکه يک بو 1 يا اين که 2 روز بر روي بدن شما بماند بيهوده ميباشد و اين مساله براي تشخيص بو اصل از تقلبي طريق قابل قبولي وجود ندارد.

درضمن ماندگاري بو يک دستور تماما نسبي ميباشد و به کارداران متعددي مثل متاع پوست شما، متابوليسم تن شما ، رنگ پوست شما و. بستگي دارااست.

نکته ي چهارم: اعتقادوباور اشتباه ديگر اين ميباشد که عطري اصل مي باشد که دارنده ليبل وزارت بهداشت باشد، اين مساله تصور اشتباهي ميباشد ، به دليل آنکه خيلي از عطرها مي‌باشند که به طور مسافري و پروازي به باطن ميهن ميايند البته ارجينال مي‌باشند تفاوت رايحه ليبل دار و فارغ از ليبل صرفا در ارزش آن ميباشد و قاعدتا بو ليبل دار گرانتر ميباشد.

بطور نمونه مارک Chanel کلا دارنده ليبل نيست و تمامي ي عطرهاي آن سواي ليبل در بازار مو جود مي باشد.

ولي سوال مهم: در حالتي که ديديم که عطري ليبل وزارت بهداشت

و طرح شبنم دارااست آيا از اصل بودن آن مطمئن باشيم؟

جواب: آري ، در‌حالتي که عطري دراي ليبل وزارت بهداشت و طرح شبنم باشد 100% ارجينال مي باشد.

در‌اين نوشته‌علمي تلاش نموده ام نتايج تجربيات خودم را بصورت خلاصه و کاربردي در چنگ شما دوستان عزيز قرار بدهم.

همانطور که در مقالهها پيشين نيز اشاره نموده ام عطرها

اصول استعمال درست از رايحههاي گوناگون

ميباشد ,ليبل ,بو ,مي ,اصل ,ي ,مي باشد ,نموده ام ,ميباشد و ,اصل از ,از تقلبي ,ليبل وزارت بهداشت

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

khafesharif 83618791 پروژه های نرم افزاری شبکه سلامت سیما *.:。 *゚‘゚・شهر خیالی من*.:。 *゚‘゚・ قول احسن عکس پروفایل fanoospch مرجع تحلیلی سئو حرفه ای چشمک